Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sonuçlar
Yönetim Kurulu

Ecz. Esra KARATAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

 

Esra Karataş 1974 İstanbul -Fatih doğumluyum.1995 Marmara üniv. Mezunuyum.Marmara üniv .Klinik eczacılıkta tezsiz yüksek lisans yaptım.Açıköğretimden Türk Dili ve EdebiyatıAyrıca İlahiyat okudum.Evliyim ve 4 tane harika çocuğun annesiyim.Kağıthanede Yeniburak eczanesini işletmekteyim.


Ecz. Ezgi YILMAZ
Başkan Yardımcısı

Ezgi Yılmaz.1977 istanbul dogumluyum.ist univ.ecz fak.mezunuyum.kurtköy yeditepe eczanesi sahibiyim.farmax as.ortaklarindanim.3 çocuk annesiyim


 

Ecz. Fatma ÖZELLİ

Y.K. Genel Sekreter

1994 İ.Ü. Eczacılık Fakültesi mezunuyum. 1994 ten beri  Yonca Eczanesi sahibi ve mesul müdürüyüm. İ.Ü Tarih Fakültesi mezunuyum . Halen İ.Ü   Sağlık Yönetimi bölümünde okumaktayım. Farmax Biyoteknoloji A.Ş ortağıyım.  Evli ve 3 çocuk annesiyim.


Ecz. Fatma KİP

Y.K. Genel SAYMAN

1964 Trabzon doğumluyum.1985 istanbul üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunuyum.1989 dan beri Üsküdar'da Deva Eczanesini işletmekteyim.Anadolu üniveristesi İlahiyat fakültesinde öğrenciyim.Bir eczacı birlikteliği olan Farmax biyoteknoloji Aş ortağıyım.Evli ve iki çocuk annesiyim.

Ecz. Hülya KAYA

Asil Üye

 


Ecz. Büşra HACIHAMZAOĞLU

Yedek Üye

 


Ecz. Zeynep Büşra ERARSLAN

Yedek Üye

 


Ecz. Ayşe SUBAŞI

Yedek Üye

 


Ecz. Elif YILMAZ

Yedek Üye

1972 Trabzon doğumluyum. 1993 Istanbul Unv.mezunuyum.Maltepe Elif eczanesi sahibiyim. Farmax Biyoteknoloji A.Ş.ortağıyim.Eczader yonetim kurulu üyesiyim. Evli ve 3 çocuk annesiyim.


Ecz. Betül ÜZÜMCÜ

Yedek Üye

 


Ecz. Deniz ÇALIŞIR

Denetleme Kurulu Başkanı

Deniz (Binkanat) Çalışır 1993 ist üniversitesi Ecz fak mezunuyum.Fetih Ecz sahibiyim .Eczader üyesi ve Farmax Biyoteknoloji Aş nin. kurucu üyesiyim.Evli ve 3 çocuk annesiyim.


Ecz. Nurdan KÜTÜK

Denetleme Kurulu Üye

1969 Üsküdar doğumluyum..Aslen Erzincanlıyım..1992  Marmara eczacılık mezunuyum..1994 ten beri serbest eczacılık yapıyorum..evli ve 3 erkek çocuk annesiyim..


Ecz. Fatma ÖZTÜRK

Denetleme Kurulu Üyesi

1997 İstanbul Ü. mezunuyum. 98 yılından beri Pendikte serbest eczacılık yapmaktayım. 2013 yılından beri homeopati ile ilgilenmekteyim.Evli 3 çocuk annesiyim.


Ecz. Ebru ÜSTÜN

Denetleme Kurulu Yedek Üye

İst. Eczacılık 1996 mezunu 1996 dan beri Bağcılar Bölgesinde serbest eczacılık yapmaktadır. Evli 2 çocuk annesidir. Ecza-Der de Yönetim kurulu üyesidir


Ecz. Zehra TARI

Denetleme Kurulu Yedek Üye

1964 Foça doğumlu.1986 Ankara Gazi Üniversitesi mezunu.Evli ve 4 çocuk annesi.Gaziosmanpaşa ilçesinde serbest eczacılık yapıyor.Eczader ve Farmax Biyoteknoloji AŞ. kurucu üyesi


Ecz. Zekiye BAYRAK

Denetleme Kurulu Yedek Üye

Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden 1989 yılında mezun oldu. 1991 Yılından bu yana İstanbul'da serbest eczacılık yapmaktadır.Ecza Der kurucuları arasında ve hâlen Yönetim Kurulu üyesidir. Evli ve iki çocuk annesidir.Farmax Biyoteknoloji A.Ş ortağı.


 


Ecz.Zehra Betül KINGIR

Zehra Betül Kıngır. Siirtliyim Marmara eczacılık 2015 mezunuyum. Marmara 2017 klinik eczacılık tezli yüksek lisans mezunuyum.